Szlachetna paczka

szlachetna

 

Drogi Darczyńco,

razem daliśmy rodzinie w trudnej sytuacji nadzieję na lepsze jutro!

Dziękujemy za czas oraz zaangażowanie w przygotowanie paczki. Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczoną numerem KUJ-1773-512723), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki:
Po przeniesieniu paczek do domu pani Marzeny, okazało się, że nie zostało wiele miejsca, by swobodnie poruszać się po mieszkaniu. Pakunki szczelnie wypełniały przestrzeń. Pani Marzena ujrzawszy kuchenkę zakryła twarz rękoma i z niedowierzaniem kręciła głową. Przez łzy zdołała tylko wykrztusić, że "w końcu na Święta będzie mogła upiec domowe ciasto". Widać było, że obydwie kobiety są bardzo zadowolone i szczęśliwe. Pani Marta często powtarzała, że nie może w to uwierzyć. Mówiła "Ci ludzie to Anioły! Kosmetyki, artykuły chemiczne to wszytko bardzo ułatwi nam życie". Najwięcej frajdy z pozbywania się kolorowego papieru z pudeł miała dwuletnia Oliwia, która piszczała i co chwila wykrzykiwała głośno "Moje!" na widok zabawek i książeczek. A ponieważ dziewczynka niewiele jeszcze potrafi powiedzieć, tym bardziej cieszyła wszystkich tak spontaniczna reakcja dziecka. Do tej pory Oliwia miała tylko jedną lalkę, a po otrzymaniu paczek od Darczyńców jej kolekcja zabawek urosła do imponujących rozmiarów. Zgodnie z życzeniem Ofiarodawców, jedno z kolorowych pudeł zostało odłożone na bok. Prośbą Darczyńców było, by otworzyć je dopiero po Wieczerzy Wigilijnej. Słodką tajemnicą Darczyńców pozostaje zawartość wielkiego pakunku, którą rodzina pozna po zabłyśnięciu na niebie Pierwszej Gwiazdki.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
A ja ze swej strony chcę serdecznie podziękować, że dzięki Państwa zaangażowaniu mogłam przeżyć tak cudowne chwile z rodziną, być świadkiem tej ogromnej radości! Dziękuję! Życzę wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. Pozdrawiam.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
Rodzina pragnie przekazać Państwu największe podziękowania i uściski. Nie znajduje słów, by wyrazić radość i szczęście z otrzymanej pomocy.XV edycja SZLACHETNEJ PACZKI to 612 rejonów, w których ponad 10 500 wolontariuszy spotkało się z ponad 20 770 rodzinami. Paczki dla nich przygotowało ponad 700 000 darczyńców. Dziękujemy, że byłeś razem z nami.

W skrócie

 • Zarząd >

  Skład Zarządu:
  Prezes – Małgorzata Grodzicka
  Viceprezes – Aleksandra Łagoda
  Skarbnik – Wioletta Wojeńska
  Sekretarz – Wioletta Wojeńska

  Skład Komisji Rewizyjnej:

  Przewodniczący – Paweł Sobierajski
  Zastępca – Jan Wolak
  Członek – Anna Beata Stefańska
 • Informacje >

  Numer KRS – 0000517984
 • Wpłaty >

  12 2030 0045 1110 0000 0406 6420

 • Reklama >

  To jest miejsce na twoją reklamę

 • 1

Online

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.